Chat

Yeni sunucu 'ADONIS' -> AVCISOFT ortak işbirliği katkılarıyla 27 Ekim Cuma 21:00'da
 1. There are currently no users chatting.
  19 Ekim 2017 20:36
  ByNeon @ ByNeon: Merhaba Sevgili OldSchoolKO Ailesi;
  Uzun süredir üzerinde çalıştığımız 'ADONIS' sunucumuzun açılışında yaşanan sistemsel aksaklıklardan sonra yönetim olarak bu sistemle devam etmeme kararı almış bulunmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet ve daha iyi oyun anlayışı suna bilmek adına 'AVCISOFT' ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuçlar alınmış ve karşılıklı işbirliği içerisinde çalışmalara başlandıgını siz değerli oyuncularımıza bildirmek isteriz.
  AVCISOFT bildiğiniz üzere kendini bu sektörde kanıtlamış ve profesyonel anlamda maksimum hizmet sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ile OldSchoolKO'dan beklenen performansı maksimum düzeyde sergileyeceğimizi düşünmekteyiz. Koruma ve Veritabanı dahil geniş bir değişimin içerisine girmiş bulunuyoruz. Hazırlıklarımız büyük bir hızla devam etmekte, bu süreçte siz değerli oyuncularımızın sabır ve anlayışına ihtiyaç duymaktayız. Açılış tarihimiz ise 27 Ekim Cuma 21:00 olarak belirlenmiştir.
  19 Ekim 2017 22:59
  SYSTEM @ SYSTEM: Panel Aktif edildi : http://www.oldschoolko.com/
  19 Ekim 2017 22:59
  SYSTEM @ SYSTEM: Üyelik işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz : http://www.oldschoolko.com/account/register
  19 Ekim 2017 23:00
  SYSTEM @ SYSTEM: Mail alışverişlerinde herhangi bir problem yaşamamanız için Mail adresiniz @gmail.com uzantılı olmak zorundadır,

You don't have the necessary permissions to use the chat.