[ÖNEMLİ] Pazar Alanı Bölümü - Satış Yapma ve Satın Alma Kuralları

'Pazar Alanı & Market area' forumunda ByNeon tarafından 2 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. ByNeon

  ByNeon Administrator
  Site Yetkilisi

  Katılım:
  19 Aralık 2016
  Mesaj:
  72
  Alınan Beğeniler:
  46
  Merhaba sevgili oyuncular,

  Pazar alanı bölümü dışın da açılacak olan satış konuları silinecektir. Başka bölümde izinsiz satış konusu açan kullanıcı tespit edilip forum üyeliği ve oyun içerisindeki karakteri oyundan ve forumdan sınırsız süreyle uzaklaştırılacaktır.

  Önemli Uyarı: Oyun içerisinde Karakter ve İtem satışının Flood yapılması, Oyunculara özel olarak PM atılması kesinlikle yasaktır. Görüldüğü taktirde uyarısız bir şekilde karakter oyundan sınırsız süreyle uzaklaştırılacaktır. Sadece forum üzerinden bizim onayımızla satışlar gerçekleşecektir. Bu satışlardan OSKO yönetimi Satıcılardan %20 Komisyon kesecektir.  SATIŞ YAPMA VE SATIN ALMA İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞECEK​

  1) Bu bölüm üzerinde açılacak konular moderatör kontrolünden geçtikten sonra onaylanacaktır.
  2) Karakter ve İtem satışı dışında KC satışı yapmak kesinlikle yasaktır. KC Satışları sadece OSKO yönetimi tarafından yapılmaktadır.
  3) Onay için tarafımıza iletilen konu paylaşım isteğinde satıcının;
  --- 1- Oyun içerisinde ki Karakter ismi
  --- 2- Telefon Numarası
  --- 3- Fiyat
  vermesi zorunludur. Eksik bilgi içeren konular onaylanmayacaktır. Bu bilgiler yönetimimizce saklanıp kaydedildikten sonra, Konu onaylanırken satıcının iletişim bilgileri gizlenecek ve sadece OSKO yönetiminin iletişim bilgileri paylaşılacaktır. Satın almak isteyen kullanıcıların önce bizimle iletişime geçmesi gerekecektir. Alıcı ürünü satın almakta karar vermiş ise bu aşamada alıcı satıcı ile iletişime geçirilecektir. Satın alma işlemi ise ürünü satın almak isteyen kullanıcının oluşturduğu talep ile tarafımızca onaylanıp Satıcıya tarafımızca bilgi verilecektir. Daha sonra bizim aracılığımız ile satış işlemleri başlatılacaktır. Gelen para OSKO yönetimi hesaplarında bekletilecek alışveriş tamamlandıktan sonra satıcının hesabına %20 Komisyon kesilerek aktarılacaktır. Bu amaçla soyulma gibi konularında önüne geçmiş bulunacağız.


  4) Satın alma işlemleri OSKO Yönetimine ait anlaşmalı aracı firmalar ve OSKO hesapları üzerinden yapılacaktır. Yatırılan para OSKO yönetimi bünyesinde satış tamamlanana kadar bekletildikten sonra satıcıya %20 Komisyon kesilerek teslim edilecektir.

  5) Satıcının verdiği FİYAT Sabit Olup. İLK Verilen fiyat üzerinden alıcının pazarlık hakkı olmayacaktır. Satıcı ürününün fiyatını değiştirmek isterse bize istekte bulunarak ürün fiyatını değiştire bilecektir.  SATIŞ KONUSU KABULLERİ (ONAYI) SERVER'IN 10. GÜNÜNDEN SONRA BAŞLAYACAKTIR.

  Anlaşılması için ÖRNEK konu paylaşımı yapılmıştır. İnceleyiniz.
   
  #1
  Son düzenleme: 8 Şubat 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş