Oyundan atma problemi hk. | OldSchoolKO | OSKO Forum
Welcome to OldSchoolKO
v.1098 MYKO Gaming
Sign Up Game

Oyundan atma problemi hk.

vayamko

New Member
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
11
5
3
34
Selam.clientle ilgili burada söylenilenleri de yapmama rağmen oyundan atma problemi yaşıyorum.genie bırakıyoruz ne zaman atıcağı belli olmuyor kasamıyoruz.herhangi bir güncelleme gelecek mi bununla ilgili ?

• Like
Tepkiler: KEYN

sirmei1

New Member
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
1
0
1
26
+1 +1 +1 bıktım koydum basındayım atmıyor oyundan 2 dk ayrılıyorum knight online exe kapatılıyor

murad1453

Active Member
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2017
135
25
28
30
GERÇEKTEN ARTIK BU KONUYA ÇÖZÜM BULUNSUN. İLLALLAH GETİRTTİ BİZE

serkan100

New Member
Kayıtlı Üye
27 Ara 2020
2
1
3
27
artık şu oyundan atma konusuna bir çözüm bulun +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

selo05

New Member
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
1
0
1
gerçekten can sıkmaya başladı bazen 3 saatte bazen 10 dk de oyundan atıyor

ByNeon

OldSchoolKO Administrator
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
643
549
93
Ekran Kasma ve Oyundan atma problemi için bazı çözüm önerileri;

1. Yöntem olarak verdiğim videoda ki uygulamaları deneyin. https://streamable.com/nqjojf - Bu uygulama sonuç vermezse
2. Yöntem olarak Intel yada AMD GPU Driverlarınız yüklü değilse yükleyin veya güncelleyerek deneyin. Bu da sonuç vermezse;
3. Olarak Nvidia ekran kartı kullananlar için;
(Radeon, AMD Ekran kartları kullananlar aşağıda NVIDIA için anlattığım uygulamaların bu ekran kartları için olan anlatımları çoğu kaynakta mevcut. Bu kaynaklardan bakarak 'Yüksek Performans' uygulamasını gerçekleştirin.)
  • Masaüstünde boş bir yere sağ tıklayarak NVIDIA Denetim masasını açın.
  • Görüntü ayarlarını önayarlama yap seçeneğine tıklayıp, sağ kısımda açılan bölümden 'Gelişmiş 3D ayarlarını kullan' seçeneğine tıklayıp. Uygula diyin.
851

• Daha sonra bir alttaki 3D Ayarlarının yönetilmesi seçeneğine tıklayın, sağ kısımda açılan bölümden 'Program Ayarları' sekmesine tıklayın. 'EKLE' seçeneğine basıp OldSchoolKO Clientinizde bulunan KnightOnline.exe'yi seçin. Daha sonra bir aşağıda bulunan grafik işlemci seçeneklerinden 'Yüksek Performanslı NVIDIA işemcisini' seçip Uygula diyin.
852

• Bu uygulama ekran kasma probleminiz varsa onun içinde bir çözüm olacaktır.
Tüm uygulamaları yaptığınız halde hala oyundan atma problemi yaşıyorsanız en son olarak.
  • > Denetim Masası -> Program Ekle ve Kaldır bölümünden. Öncelikli olarak C++ '2005' den başlayarak silip oyuna girin ve test edin. Atma problemi devam ederse sırayla silmeye devam ederek testlerinizi gerçekleştirin. (Bu uygulamaları silmek bilgisayarınıza zarar vermez fakat bazı farklı oyunlara girişlerde problem yaşayabilirsiniz. Windows güncellemelerinizi tekrar yaptığınız taktirde kaldırdığınız bu C++ programları tekrar yüklenecektir.)
849

Sorun hala devam ediyorsa lütfen Discord sunucumuz üzerinden MONTANA (Teknik Destek) yöneticimizden yardım isteyin.​

deadzone2687

New Member
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
1
0
1
33
Arkadaşlar çok basit bir yöntem mevcut bu konuda ben usko da da burada da hatta oynadığım diğer pvp sunucularda da bu şekilde çözdüm. amaç uzun süre pc başında olmadığınız vakit ekranın kasmasını engellemek bunun içinde dinamik bir haraket gereklidir. Knight onlineyi alt a alın ekrana youtube yada herhangı bır sıteden aktif olarak sürekli çalışacak şekilde film müzik video klip fark etmez açın sonra ekranı tam ekran yapın gidin sıgaranızı ıcın yatın uyuyun ekrandaki açtığınız işlem aktif oldukça alt a attığınız exe kapanmaz . ben senelerdir bunu yaparım. Şaka gibi dimi ama gerçek olan bu deneyin işinizi görecektir.