Jump to content
Notice

Risus

 Administrators
 • İçerik sayısı

  131
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

39 Mükemmel
 
5508

Irk

Elmorad

Risus Hakkında

 • Derece
  Altın Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

2631 profil görüntüleme
 1. Risus

  70 Quest Power Up SCROLLS

  Yes, when you press +5 or +6, the repeat you want to change changes to +5 or +6.
 2. Risus

  70 Quest Power Up SCROLLS

  Hello, after you get the 70 Quest Change Scroll item on the PUS, you can process the Maradon Pedler Hemes NPC. Firstly, you can get the item you want to change by marking the item you want to change and then clicking the item you want. We wish you a good game.
 3. Risus

  Kur Altı Goldbar satışı sözde '

  Merhaba Adaletli bir oyun ortamının olması için koyduğumuz kurallara uymayan oyunculara herhangi bir toleransımız bulunmamakta bu yüzden xACS korumasına sahip tüm sunucularımızdan uzaklaştırıldınız. Kanıtlarımız mevcut ama 3. bir kişi ile paylaşım yapmıyoruz Sağlıcakla kalın.
 4. Risus

  Launcher Trojan Hatası

  Merhaba Clientimiz de asla virüs & illegal bir program bulunmamaktadır kendi bilgisayarınız da olabilecek virüs tarzı şeylerden dolayı virüs tarzı görüyor olabilir. Kendi Orijinal ESET lisanslı virüs programımızın sonucu aşağıda ki gibidir.
 5. Risus

  Yaklasık 2 saattir start alamıyorum ?

  Modem resetleyiniz internet geldikten 2 dakika sonra tekrar deneyin sorun çözülecektir.
 6. Risus

  Klasgame Satış

  Merhaba , oyuna 28 Kasım 23:00 itibari ile başlamışsınız yani bilmemeniz için hiç bir neden yok nasıl forum adresimizi ve gold bar satış alanı bölümünü bilip konu açabiliyorsanız ki 12 kasım dan ta ki bu güne kadar sürekli notice ve noticeli pm atmamıza rağmen bilmiyordum demeniz çok manidar O yüzden cezanız kaldırılmayacaktır tekrar konu açılımında forumdan da uzaklaştırılacaksınız.
 7. Risus

  agır küfür

  Merhaba gereken işlem sağlanmıştır geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
 8. Risus

  Rısus'un egosu

  EGO mu inan bu konunu gördüm ve kahkaha atarak güldüm... Bu oyun da bütün oyunculara hizmet veriyoruz ve sizin kendi yapmış olduğunuz hata neticesinde oyunun bugu olduğunu dile getiriyorsun üzerine sana yine yardımcı olarak yapmış olduğun bir diğer hatayı düzelterek tekrar dan sana hizmet sağlıyorum ve buna rağmen yine aynı şekilde oyun da bir bug olduğunu ve kendi hatanı oyuna yansıtarak sana kimsenin yardımcı olmadığını ve sadece özellikle benim yardımcı olduğumu belirtiyorsun. Burada sen para yatırıyorsun ya da yatırmıyorsun diye kimse sana destek sağlıyor sağlamıyor değil buraya 1 TL yatıran da hizmet alıyor 1000 TL yatıran da alıyor o yüzden oyuncularımız bunun bilincindeler bence sen de bilincinde olsan iyi olur. Ayrıca senin işlemlerine gayet mantıklı stabil ve hızlı bir şekilde cevap veren bir yönetici olarak ( sırf ) kendi hatanız yüzünden başka oyuncuların işlemlerini bekletecek durum da değiliz. İyi Oyunlar. Egoistce bir yaklaşımım olmuş olsaydı foruma bu konuyu açıyor olamazdın ve aynı şekilde burada konun da onaylanmazdı Bizi 100 TL ile açılan serverlar ile karşılaştırmazsan iyi olur.
 9. Merhaba bu yaklaşım ve tutumunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Kur fiyatından Gold bar satan oyuncularımız her daim emeğinin karşılığını almaktadırlar. Ancak sizler bu tarz istekleri geri çevirmeniz güzel bir yaklaşım. İyi oyunlar dileriz.
 10. 3 Adet Masterli Job Change PM Event Kazananları. INTIKAM , G127 , iPuqqi Olmuştur Tebrik Ediyorum. 20 , 25 , 30.PM
 11. Risus

  Mage Uniq Takı hk.

  merhabalar sistemsel bir sorun mevcut bunu en kısa sürecek düzenleyip hafta içi resetinde aktif edeceğiz sorunsuz şekilde iyi oyunlar diliyorum.
 12. Risus

  Trade ve Merchant Banı

  Karakter oluşturulma tarihiniz 12 Kasım 2021 Yani Server açıldığı günden beri oyunda var olan birisiniz kuralları bilmiyordum duymadım görmedim demeniz, bile bizleri ne kadar ciddiye almadığınızın gösterisidir. Zaten göremiyorlar ki düşüncesiyle yapmış olduğunuz olaydan dolayı 1 hafta hwid mute + trade blocklusunuz. Oyun içerisinde Notice PM ve Noticeall ile 7 24 duyurular kurallar yazılmaktadır ayrıyetten yayın + forum gold bar bölümünde bunlar mevcut.
 13. Risus

  REFF BAN hakkında

  Gerekli kanıtlar tarafımızda mevcuttur ban kesinlikle açılmayacaktır.
 14. Risus

  PinkAngeL Ban

  Adil olduğumuz için oyundan uzaklaştırılmışsınız ki ( adil olmasaydık bu olayı tekrarlama derdik ve devam ederdiniz işte o zaman adil olmadığımız ortaya çıkardı ) ve yine adil olduğumuz için ban itiraz bölümüne konunuzu açabiliyorsunuz açamıyor olsaydınız adil olmadığımızı ortaya çıkardı.
 15. Risus

  haksız yere MUTE!

  Oyun içerisinden 7 / 24 PM'li notice mesajları duyurular geçiyor görmedim duymadım bilmiyorum foruma girme zorunluluğum yok tarzı düşünceler neticesinde almış olduğunuz bir ceza yine de iyi niyetim ile size inanıyorum cezanızı sınırsızdan 24 saate çektim bilginize.
×
×
 • Yeni Oluştur...