1700 ap okcu ile 200 damage vurmak

farfan

New Member
Kayıtlı Üye
1 Şub 2019
5
2
3
39
evet 1700 ap okcu warriorlara 200 vuruyor magelere 300 400 arkadaş okcu karakterini direk iptal edebilirsin niye oyun icine sokuyorsunki ...

rfurkansenol

New Member
Kayıtlı Üye
27 Eki 2017
21
18
3
sen item yapmışsın 1700 ap yapmışsın da vurduğun warrior, mage başlangıç itemleriyle mi dolaşıyor?

R

Rasse

Guest
O degil de warrior olmak vardi be. Hem en iyi oynadigim classti

ALUCARD

Active Member
Kayıtlı Üye
27 Ara 2018
107
62
28
Okcu damagelerinde kritik mevcuttur, 150 de vurur 750 de, alt ve üst limit ortasını genelde baz alır ve ortalama 350 400 vurur, okcu parti sisteminde 6 okcu baz alınırsa her damage 2k ya tekabül etmektedir.

• Like
Tepkiler: oner1

farfan

New Member
Kayıtlı Üye
1 Şub 2019
5
2
3
39
Baz alındığında neden hep okcu parti olarak baz alıyorsunuz bu oyunu solo oynayan var 200 350 damage şaka gibi ... parti halinde 2k ya takabül eder diyor GM master bey ... Oysaki Asas 1500 vuruyor spike ile ama solo iyi bari onuda 6 kişilik parti ile 3k ya indir spike ile 500 vursunlar bak bakalım bir tane asas karakter kalıyormu...

• Like
Tepkiler: Kotrah

oner1

Member
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
29
6
8
23
sen ne diyorsun la değişik ne sw bura mage degil okcu degil ne kaldı geriye
mage okcu server istiyosan bak özel olarak db ler var DAMAGELERİ ALLAHA ŞAHLANDIRILMIŞ olan sw ler oralarda oynayabilirsin senin gibi insanlar yüzünden melee oynayın adamlar oyunu bırakıyor bu sw nin başındada zaten ınsanlar bezmişti iyi oldu çokda güzel oldu okcu oynayacaksan farm yap mage oynayacaksan farm yap

OliverTwist

New Member
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
14
1
3
26
Okcu damagelerinde kritik mevcuttur, 150 de vurur 750 de, alt ve üst limit ortasını genelde baz alır ve ortalama 350 400 vurur, okcu parti sisteminde 6 okcu baz alınırsa her damage 2k ya tekabül etmektedir.
1 pt okcuyu baz alın diyorsun da o zaman her jobu o şekilde baz almak gerekiyor asasın teki 900 1k vuruyor 6 asas 5.5 6k damageye eş değer o zaman bunun ortalaması nerde ? bu oyunu solo oynayan adamlar var solo pk atmak isteyen adamlar var siz neyin kafasını yaşıyosunuz 350 400 damage diyo cs skili bile o kadar vurmuyor 3 mage çok rahat adam düşürüyor sorsanız herşey normal asasla hp yükseltmek için hpye abanıyoruz.

• Like
Tepkiler: ferrer

oner1

Member
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
29
6
8
23
1 pt okcuyu baz alın diyorsun da o zaman her jobu o şekilde baz almak gerekiyor asasın teki 900 1k vuruyor 6 asas 5.5 6k damageye eş değer o zaman bunun ortalaması nerde ? bu oyunu solo oynayan adamlar var solo pk atmak isteyen adamlar var siz neyin kafasını yaşıyosunuz 350 400 damage diyo cs skili bile o kadar vurmuyor 3 mage çok rahat adam düşürüyor sorsanız herşey normal asasla hp yükseltmek için hpye abanıyoruz.
Solo oynayan adam okcu oynamasın ozaman :) armut piş agzıma düş sen adamı uzaktan sürekli dürtüceksin ondan sonrada VAY EFENDİM OKCU VURMUYOR VAY EFENDİM OKCU SOYLE birkerede aglamayın içimin yağları eridi zırlama boşuna

OliverTwist

New Member
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
14
1
3
26
Solo oynayan adam okcu oynamasın ozaman :) armut piş agzıma düş sen adamı uzaktan sürekli dürtüceksin ondan sonrada VAY EFENDİM OKCU VURMUYOR VAY EFENDİM OKCU SOYLE birkerede aglamayın içimin yağları eridi zırlama boşuna
kardeşim sen asasla veya wariorla damage atarken sıkıntı yok okcu sana uzaktan skil vurunca bunun neresi sıkıntı oluyor sonuçta archer sonradan eklenen bir job değil ve ayrıca party dışındada tek başına gayet iyi iş yapan bir job solo takılamaz diye birşey düşüyorsan youtubeden aç bir sürü solo okcu wideosu var izle okcu seni darlıyor diye damagesi düşürülmez.

egoistanbull

Member
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
97
34
18
29
okçu az vuruyor diyorsunuz ama ne kadar seri vurabildiğini söylemiyorsunuz.

saniyede 2,5 ok atıyor neredeyse. mage nova ile 1k, asass spike ile 1 k vuruyor ama bunu dolma süresi ile yapıyorlar.

OliverTwist

New Member
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
14
1
3
26
okçu az vuruyor diyorsunuz ama ne kadar seri vurabildiğini söylemiyorsunuz.

saniyede 2,5 ok atıyor neredeyse. mage nova ile 1k, asass spike ile 1 k vuruyor ama bunu dolma süresi ile yapıyorlar.
ya kardeşim okcu oynamıyorsan emin ol şuan boş yapıyorsun ulan okcunun bide colldownı olsun tam olsun hangi serverda gördünüz böyle bir saçmalık mageyede aynı damage değiyor wariorada aynı damage değiyor bu serverda nerde defans nerde orantı var 61 lvl mastersiz okcu da aynı damageyi vuruyor 65 lvl master itemli okcuda aynı damageyi vuruyor inanmıyorsan dene kendi gözlerinle gör

egoistanbull

Member
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
97
34
18
29
ya kardeşim okcu oynamıyorsan emin ol şuan boş yapıyorsun ulan okcunun bide colldownı olsun tam olsun hangi serverda gördünüz böyle bir saçmalık mageyede aynı damage değiyor wariorada aynı damage değiyor bu serverda nerde defans nerde orantı var 61 lvl mastersiz okcu da aynı damageyi vuruyor 65 lvl master itemli okcuda aynı damageyi vuruyor inanmıyorsan dene kendi gözlerinle gör
okçu oynadım, senin yaşadıklarını yaşadım ve warriora döndüm.

sorun cooldown deil. okçuda hareket başlamadan ok atılıyor, bu da neredeyse koşar gibi ok atılmasını sağlıyor. myko sistemde bu yoktu, belki uskoya en yeni krowaz zamanı geldi bilmiyorum ama benim oynadığım eski dönemde ( ki bu server eski sistemi baz alıyor) okçu bu kadar seri atamıyordu.

ben daha önceden de okçuların daha yüksek ama daha yavaş vurmasını önermiştim. sorun bundan kaynaklanıyor. benim oynadığım eski zamanda ( 2005-2006 civarı) 60 lvl master ve orta halli itemli okçu warriora 400-500 civarı, paper mageye 700-900 civarı vurabiliyordu. fakat daha yavaş bir hızda. insanlar ks atmak için yada karambolden tek okla adam alabilmek için okçu oluyordu.

burada şuan bir okçu saniyede 3 ok atıyor neredeyse mouse macro ile.

ferrer

New Member
Kayıtlı Üye
11 Şub 2019
2
0
1
38
okcu damageleri o kadar kötüki millet okcu ile kasıp Warriora veya asasa dönüyorki ... item fiyatlarından bunu görebilirsiniz +7 iron bow 25k kc ile satılırken +6 raptor 30k dan baslıyor +7 shard 70 80k kc istiyorlar oysaki Shard ve İb fiyatı her sw de aynı fiyat aralıgındadır..

Hakkımızda

• OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook