Yükleniyor...

70 CAP 70 Cap ve Güncellemeler.

'Resmi Duyurular & Official Announcement' forumunda ByNeon tarafından 27 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ByNeon www.OldSchoolKO.com
    ByNeon

ByNeon www.OldSchoolKO.com Site Yetkilisi

• Oyun Yetkilisi
    • Üye
    Alınan Beğeniler:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    UYARI: TL ile GB, İTEM, KARAKTER (Alım) ve (Satım) işlemi kesinlikle yasaktır ! Alım ve Satım yaptığı tespit edilen karakterlere ve MAC adreslerine sınırsız süreyle yasaklama işlemi uygulanmaktadır. Yasaklama işlemi uygulanan karakterler OldSchoolKO sunucularına giriş yapamayacaktır. Satım ve Alım işlemi yaptığını gördüğünüz karakterleri bizlere bildirmeyi unutmayınız.

Merhaba,

27 Nisan Saat 22:00 itibariyle 70 Cap aktif edilecektir. 70 Cap ile birlikte bazı yenilikleri de hayata geçiriyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum 70 Cap ile birlikte FT, BF, 70 Quest hemen aktif olmayacaktır.

+8 High Class Upgrade: 4 Mayıs
    Forgetten Temple: 11 Mayıs
    Bi-Frost: 18 Mayıs
    70 Quest: 25 Mayıs

tarihlerinden itibaren aktif edilecek.

GÜNCELLEMELER.
    • Level Sınırı 70
    • 70 Skill Görevleri aktif. Görev bilgileri için Buraya tıklayınız.
    • Ronark Land haritası 1299 Colony Zone haritası olarak düzenlendi.
    • Colony Zone Dark Mare droplarına Exceptional İtemler eklendi.
    • Colony Zone Dark Mare - 300 Kill 1x Trina görevi eklendi. (Tekrarlanabilir)
    • Bütün oyunculara fazladan 1x Ücretsiz Irk değişimi hakkı verildi.
    • Cuma günleri yapılan Boss War etkinliği güncellendi. 5x Chaos Stone yerine 25 Adet Boss Cz bölgesinde respawn olacaktır.
    • İsiloon Room aktif edilmiştir. Bütün oyuncular giriş yapabilir. İsiloon hergün 12:02 ve 00:02'de respawn olacaktır.
    • Power up Store 62 Level Scroll eklendi.
    • Colony Zone bölgesinde bulunan bütün yaratık droplarına düşük oranda High Class item group eklenmiştir. (Farm yaparken düşük de olsa high class item alma olasılığınız bulunacaktır.)
    • BDW Chest içeriğine 1200 ve 2100 KC Voucher eklendi.
    • Random itemler güncellendi. (Mavi kutu eklendi. Bu itemi random alabilmek için 70 Level olmanız gerekir.) Random itemleri görmek için Buraya tıklayın..
    • Collection Race event şartlarında küçük güncellemeler yapıldı.
    • Pazar günleri yapılan Lunar Savaşını kazanan IRK'a 24 Saatlik SC paket hediye edilecektir.
    • BDW Giriş NP sınırı 5000 NP olarak güncellenmiştir.
    • Event giriş level aralıkları 64-70 olarak güncellendi.
    • 70 Levele kadar Saymalı Görevler mevcuttur. Görevleri görmek için Buraya Tıklayın.
    • 55-62 Level aralığında bulunan EXP görevleri 55-64 olarak güncellendi.
    Yukarıda belirtilen güncellemeler resetten sonra aktif hale gelecektir. Reset saati öğleden sonra olacaktır. 70 Cap ise akşam 22:00'da aktif duruma gelecek.

VULCANO Sunucusu genel güncellemelerini buraya tiklayarak görebilirsiniz.

CronxxxTr, TearsOfDewiLL ve SYSTEM bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş