ANKET 'ABADDON' Açılış tarihi revize edilmeli mi ?

'ABADDON' Açılış tarihi hangi gün olmalı ?

• 31 Mayıs

Kullanılan: 38 60.3%
  • 7 Haziran

Kullanılan: 2 3.2%
  • 14 Haziran

Kullanılan: 23 36.5%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Merhaba arkadaşlar,

ABADDON
Official açılış tarihini 31 Mayıs olarak duyurduk fakat bazı oyuncularımız Bayram arifesi olduğu için sıkıntı yaşayacaklarını dile getirdiler. Bizde sizlere sormak istedik ABADDON açılış tarihi bayramdan sonraya alınmalı mı ? Sizlerin belirteceği yorumlara göre tarihte revize yapabiliriz. Herkes fikrini belirtirse çok memnun olurum.

banya

New Member
Kayıtlı Üye
13 May 2019
2
2
3
27
en mantıklısı 14 haziran. Herkes hazır olur. Erken açılmasını isteriz ancak 10 kişi gelecekse 2/3 tanesi gelemeyecek ve sayı düşzecek. Bu da server ömrünü kısaltır. Geç olsun güç olmasın. 14 en iyi tarih bence.

• Like
Tepkiler: Kibal

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Geçen SPARTA sunucumuzun açılışı bildiğiniz gibi USKO ile aynı tarihe denk geldi o şekilde çok tatmin edici büyük bir kitleye ulaştık. Fakat 2. Sunucumuz bizim için çok daha değerli olacak bu yüzden bütün oyuncularıımızı toplayabilecek bir tarih arayışındayız. Acele edip hem güncellemeleri yarıda bırakmak hemde ulaşabileceğimiz kitleyi kısıtlamak istemiyoruz açıkcası. Bazı oyuncularımızın sabırsızlığını anlıyoruz açılsın hemen oynayalım düşüncesindeler ama uzun ömürlü olması için bütün faktörleri değerlendirme ihtiyacı duyuyoruz. Bu yüzden anketi oylarken bu bahsettiğim durumlarıda göz önünde bulundurun arkadaşlar.

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
bayram öncesi açılmasın en mantıklısı haziran ortası
Doğruyu söylemek gerekirse şuanda gönlümden geçen tarih 14 Haziran. Okulların kapanmasıyla güzel bir kitle yakalayabiliriz diye düşünüyorum. ABADDON sunucumuz için çok uğraşıyoruz rekor sayıda bir oyuncu görmek istiyorum :)

ardaege07

New Member
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
2
0
1
23
Doğruyu söylemek gerekirse şuanda gönlümden geçen tarih 14 Haziran. Okulların kapanmasıyla güzel bir kitle yakalayabiliriz diye düşünüyorum. ABADDON sunucumuz için çok uğraşıyoruz rekor sayıda bir oyuncu görmek istiyorum :)
öğrenciler ilk hedef. Ben çalışanım 9 günlük bayramda da oyuna gömülmek istemiyorum ki zaten misafir ağırlayacağım. Hem çalışanlar hem öğrenciler açısından haziran ortasına alınması en mantıklı karar olacaktır.

Thepatapata

New Member
Kayıtlı Üye
7 May 2019
6
1
3
26
14 haziran çok geç bence a biz şimdi 31 mayısa odaklandık bir 15 gün daha beklemek kanser olur zaten server hertürlü gidiyor

banya

New Member
Kayıtlı Üye
13 May 2019
2
2
3
27
Yukarıda bazı nedenler sunulmuş ve bence çok mantıklı, evet bazıları erken olsun demiş ama erken olursa yine güzel olabilir ancak illaki gelemeyecek kitle var, ben halen daha 14 haziran olması taraftarıyım. örnek vermek istemiyorum ama bazı sunucular gibi erkene alırsanız olası bir sorun yaşanması durumunda tüm emekler israf olur.

• Like
Tepkiler: 1453

carnotaurus

New Member
Kayıtlı Üye
13 Nis 2018
28
5
3
24
ÜNİVERSİTE KİTLESİNİ DÜŞÜNECEK OLURSANIZ 10HAZİRAN STANDART FİNAL TARİHLERİDİR VE 10GÜNLÜK MARATON VARDIR BU SÜRE ZARFINDA AZIMSANMAYACAK KADAR KİŞİ GİREMEYECEK HAZİRAN SONLARINA ANKET OLUŞTURULMASI TARAFTARIYIM.

zelenom

New Member
Kayıtlı Üye
13 May 2019
1
0
1
30
31 iyidir kojiro işine dönmesin olay ne yazdıysak o diyin gelen gelir

azad7

New Member
Kayıtlı Üye
14 May 2019
1
2
3
20
14 HAZİRAN EN İYİ TARİH BAYRAM SONRASI AYRICA ÜNİVERSİTE FİNALLERİ MEVCUT ONLARIN DA SONRASINA DENK GELİR 31 MAYIS DAN ÇOK DAHA İYİ KİTLEYİ TOPLAMIŞ OLURSUNUZ.

dhar1a04

New Member
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
5
1
3
Finaller var 31 mayıs öncesi ve sonrası 14 Haziran yapın rahat kafayla gelelim..

Kotrah

New Member
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
21
14
3
25
En mantıklısı 14 haziran gibi. Clan olarak başlıycaz herkes çok istekli Sparta da çok keyif aldık beklemedeyiz fakat 20 kişi başlıycaksak 31 mayısı gören duyan ben bayramda yokum başlayamam demeye başladı. Bu sadece bizde değildir eminim böyle başlayamıcak olan çok kişi vardır. O adam bayramda ziyaretinden yada tatilinden dönücek 3-4 gün sonra bakıcak serverdekiler bişeyler yapmış levelini kasmış geç kaldık ya hiç başlamayım diyecek insanlarda kesinlikle olucaktır.

• Like
Tepkiler: Forrazi

MYD

Member
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
29
27
18
30
Bu böyle 20-30 oya göre karar verilecek birşey değil. 31 mayıs hatalı bir tarih. Canı oyun oynamak isteyen 3 5 gününü boş geçmek istemeyen bir sürü kişi 31 mayısı tercih ediyor ancak gerçek oyuncu kitlesinin yüksek çoğunluğu da uzun soluklu olması için. Revizeli tarihi haziran ortasını düşünüyor.Bu anketten haberi olmayan dünya insan var.

sicey

New Member
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2019
8
1
3
31
31 mayıs çok ters bir çok insan memleket ziyareti tatil vs önceden planladı. Şahsen bende 31 mayısta olursa 2-3 gün exp kasıp sonra bayram tatiline gidip gelince eğer server hala canlı kalmışsa ona göre para yatırıp farm yapma taraftarıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkımızda

• OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook