ANKET 'ABADDON' Buy Merchant Anketi

Buy Merchant aktif edilmeli mi ?

• Evet

Kullanılan: 66 77.6%
  • Hayır

Kullanılan: 19 22.4%

• Kullanılan toplam oy
    85

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Merhaba OSKO,

Yeni Dünya ABADDON için Buy Merchant özelliğini aktif etmeyi düşünüyoruz fakat öncelikli olarak sizlerin görüşünü almak istedim.

ABADDON sunucumuzda Buy Merchant özelliği aktif edilmeli mi ?

Ankete katılan arkadaşlar neden Evet yada Hayır dediğinizi yorumda açıklarsanız sevinirim. Konuyla alakalı karşılıklı fikir alışverişi yapmış oluruz.

KrasnoVetsKa

New Member
Kayıtlı Üye
27 Nis 2019
9
10
3
24
evet demek istiyorum ve bence risk içeren bir şey pazar dengesi açısından ama çok mükemmel birşeyde olabilir bilemem ama tek isteğimiz myko çerçevesinin bozulmaması

• Like
Tepkiler: Hysteria

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Verdiğiniz
walla admin bence risk içeren bir şey pazar dengesi açısından ama çok mükemmel birşeyde olabilir bilemem ama tek isteğimiz myko çerçevesinin bozulmaması
Bu gibi yenilikler savaş haritalarındaki mücadeleye etki etmediği için pek bir kötü sonuç alacağını düşünmüyorum şahsen. Eğer oyuncularımız dilerse bu tarz özellikleri getirebiliriz. Mesela Valkyrie ve Pathos yeni sunucumuzda ilk 1 ay kesinlikle olmayacak oyunculara savaş alanında çok fazla ekstra sunduğundan dolayı.

• Like
Tepkiler: Drago

come41

Member
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
48
32
18
28
Evet diyorum fakat asıl soru offline buy merchant olacak mı ? eğer olacaksa hayır diyebilirim çünkü gereksiz ölücülük ve pazar kirliliği yaratabilir .

MPT76

New Member
Kayıtlı Üye
14 Nis 2018
28
6
3
33
Evet diyorum fakat asıl soru offline buy merchant olacak mı ? eğer olacaksa hayır diyebilirim çünkü gereksiz ölücülük ve pazar kirliliği yaratabilir .
Offline pazar için de bir anket yapılabilir ancak bence kesinlikle devam etmeli.

Theia

New Member
Kayıtlı Üye
5 May 2019
1
0
1
Buy pazarı geniş user kitlesinin istediğini hepimiz biliyoruz bu özellik keşke gelse diye kaç yüz arkadaşımla konuşmuşumdur ama size iletmedik içimizi okumuş gibisiniz sabırsızlıkla bekliyoruz :)

helper

New Member
Kayıtlı Üye
8 Kas 2017
9
6
3
30
Verdiğiniz

Bu gibi yenilikler savaş haritalarındaki mücadeleye etki etmediği için pek bir kötü sonuç alacağını düşünmüyorum şahsen. Eğer oyuncularımız dilerse bu tarz özellikleri getirebiliriz. Mesela Valkyrie ve Pathos yeni sunucumuzda ilk 1 ay kesinlikle olmayacak oyunculara savaş alanında çok fazla ekstra sunduğundan dolayı.
sadece 1 ay değil pathosların hiç getirilmemesinden yanayım.

• Like
Tepkiler: stalker35

RaitaRo

New Member
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
8
4
3
26
Pusdan kc çekince extra kc gidiyordu onuda kapatmalısınız. 100 kc çekiyorum 120 kc gidiyor.. Pusdaki 5000 lik mana 5000 lik can potlarının da fiyatı düşrülmeli 1400 kc çok fazlaydı.

Hysteria

New Member
Kayıtlı Üye
11 May 2019
1
0
1
28
Buy pazar olmaması gerek dengeleri çok bozucaktır burası myko server. gold ve item dengesi olmaz. bunu bir çok serverda tecrübe ettik. serverın uzun ömürlü olması için eski myko çizgisinden çok çıkmamak lazım ki siz bu işi en iyi yapanlardansınız.

Venom

New Member
Kayıtlı Üye
14 May 2019
1
0
1
29
Bence olmalı. Çünkü acil eşya satmak isteyip pk ya gitmek isteyen birine kolaylıktır. Unutmayın ki ne kadar çok pk o kadar uzun server

Forrazi

New Member
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
22
12
3
Çoğu arkadaşın belirttiği gibi ‘offline buy merchant’ olmadıkça gerçekten kolaylık sağlayan bir yenilik. Tüm gününü pazarda item aramak için geçirmek yerine bir işin olduğunda BUY kurmak rahatlık.

Hakkımızda

• OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook