xACS Genel Server Özellikleri Hakkında Bilgilendirme.

Orkun

Member
Kayıtlı Üye
4 Kas 2017
38
4
8
27
Hayırlı olsun çok güzel özellikler gelmiş. Bu mykomu eski ver.na mı entegre ettiniz özellikleri ?

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Teşekkür ederiz. Evet v.1098 üzerine entegre edildi.

• Like
Tepkiler: Orkun

slayer00

New Member
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
4
0
1
çok guzel tasarlanmış beklemedeyim beta ödülleri için sıralamaya oynayacam :d

must0sel0

New Member
Kayıtlı Üye
18 Şub 2019
1
0
1
34
Byneon sizinde bildiginiz gibi serverlerin max acık kalma süreleri2 ay yada daha az bu süre zarfında ne jurıad monatian ne fogetten temple neden bifrost görebiliyoruz buna bir çözüm bulunması taraftarıyım 2. konu benım fikrim mage ve okcu skıllerıne dıkkat edılmesı (damege) collectıon racelerde herkesın okcu veya mage olması sızınde gozununzden kaçmıyordur bu konular nasıl düzelir bilmiyorum ama yapabilirseniz çok ama çok daha iyi olacaktır Teşekkürler...

sicey

New Member
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2019
8
1
3
31
Okçu ve mage damageleri daha server açılmadan tartışılmaya başlanmış bu konuda server açılmadan bilgilendirme yaparsanız iyi olur çünkü darkkoda aynısı başımıza geldi. 3 hafta aralıksız farm yaptım okçu ile pk ya çıkabilmek için itemlerini dizdim solo olarak. Sonrasında gm ler userların eleştirilerine dayanamadılar ve okçunun damagesini düşürdüler. sonucunda benim gibiler mağdur oldu. Eğer böyle bir şey yapıcak iseniz ya hiç yapmayın ya da yapıcaksanız başta yapıp bilgilendirin bizde ona göre karakter açalım. Bu konun yeri burası değil ama konuya yazıldığı için yazdım.

• Like
Tepkiler: HeLSinQ

KrasnoVetsKa

New Member
Kayıtlı Üye
27 Nis 2019
9
10
3
24
Byneon sizinde bildiginiz gibi serverlerin max acık kalma süreleri2 ay yada daha az bu süre zarfında ne jurıad monatian ne fogetten temple neden bifrost görebiliyoruz buna bir çözüm bulunması taraftarıyım 2. konu benım fikrim mage ve okcu skıllerıne dıkkat edılmesı (damege) collectıon racelerde herkesın okcu veya mage olması sızınde gozununzden kaçmıyordur bu konular nasıl düzelir bilmiyorum ama yapabilirseniz çok ama çok daha iyi olacaktır Teşekkürler...
kardeşim juraid montain diyorsun şaka mısın sen burası myko serveri git uskoda oyna niye anlamıyorsunuz anlamıyorum ya

tolgakarabulut

New Member
Kayıtlı Üye
7 May 2019
2
0
1
28
Sabırsızlıkla bekliyoruz 2010'dan beri hep oldschoolko olmayı başardı.Helal olsun sizlere...…..

tolgakarabulut

New Member
Kayıtlı Üye
7 May 2019
2
0
1
28

SPARTA sunucumuzda son 70 Cap olacak. 65 , 70 olarak cap sistemiylede gidilebilir direk 70 cap olarakta aktif edebiliriz. Henüz netlik kazanmadı.
Lütfen rica ediorum 70 üstü gelmesin biz eskiler olarak eski olanları seviyoruz tabi karar sizindir az hasar çok iş olsun göz boyama olmasın..Kafalar karışmasın.

Hakkımızda

• OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook