Karakterli Klan Yada Oyuncular Arıyoruz.

'Clan ve Oyuncular & Clan and players' forumunda burkdurmz tarafından 8 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. burkdurmz

burkdurmz New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Merhaba Arkadaşlar .

Oyunda 3 Kişiyiz. Warrior - Asas - Priest

Bi klana girdik fakat bu klandan beklentilerimizi alamadık. Bencil insanlarla çok uğraşmak istemiyoruz. Yeni bencil olmayan arkadaşlar ( klan olabilir ) arıyoruz. Yaş seviyesi 25 civarı olsun ama zeka seviyesi düşük olmasın rica ediyorum. Oyunda 10 yaş zekasıyla takılan tonla insan olduğunu gördüm. Kimseden item beklentimiz yoktur. Pk atıp sohbet etmek bile yeterli . İyi oyunlar . Oyun içi Pm : Sona

2. Emregenc

Emregenc New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Dostum yaş 25 oyuna yeniden baslıcam aynı dusuncelere sahibiz adonis icin gec kaldıgımı dusunuyorum gelecek server icin birlikte bi clan kurabiliriz.
    Olgun dusunceli adam gibi oyununu oynayacak cocuk beyinli olmayan mic de bagirmadan cagirmadan emir kipinden uzak guzel dostluk olacak bi clan kurabiliriz. Oyunda yokum suan once ki db'lerde (2012-2013 senelerinde) perulularla takılıyordum hala dostluklarimiz var.
    Su oyuna 10 senemi verdim parcalı bulutlu son bir kez guzel dostlarla bu oyuna baslayip ciddi eglenceli oynamak istiyorum. Aklınıza yatarsa instagramdan iletisim kurabiliriz.
    Kendime kefilim benimle oynayan sadece oyun ici dost kazanmaz haliyle karsimda da oyle insanlar olsun istiyorum. İtem olayina bakisimida iki yasadigim olayla ozetleyebilirim.
    Chitin 6 set ve 6 shardi birakiyorum diye perulu bi dostuma verdim "Sexypochito" nicki ile oynuyor her db de var kendisi bir hafta sonra pisman olup oyuna girdim incas clanina online oldugumu gordu inhostes e gel diyerek bana verdigim itemlerin hepsini geri verdi ben istemeden.
    Buna benzer bi olayda da benden item isteyen gece pk aticam dedi bi turk arkadas itemleri gerisin geri vermedi sorun degil tek sorun ben 24200 kc almistim oyuna yatirim yapmistim ibne hevesimi kirdi yine aynisi olsun istemiyorum onun icin secici davraniyorum. Aksam cigarami yapip pk mi atarken keyifli oyun oynucagimiz kisiler sart.
    Akliniza yatarsa eger iletisime gecip guzel bir clan kurabiliriz dedigim gigi bu db icin gec kaldik gelecek db icin cok guzel isler basarabiliriz

Bu Sayfayı Paylaş