Yükleniyor...

Kolsuz IChimaera vol. 1 :)

'Resim ve Video & Image and video' forumunda Agressive tarafından 14 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. IChimaera New Member
    IChimaera

IChimaera New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    ne saçmalamiş lan bu fare. o kadar dedim kanalizasyondan kafani disari cikma bok hayatina benzemez disari vururlar kafani fare :D

2. Agressive Member
    Agressive

Agressive Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    13

senin neyine kudurayım la çapsız çapın ne senin kimsin nesin böyle mi avutuyonuz kendinizi anlamıyorum :D benim üzerimden kendini pohpohlarsın sadece keşke o dediklerinden bir tanesini yapabilsen vasıfsız seni şurda ciddiye alıcak son kişiyim sana burda arşiv yazsam anan forumlara düşer oğluma nabtın diye zırlayabildiğin yere kadar zırla belki seni ciddiye alan çıkar bir gün andaval bi insan 7sinde neyse 70inde de odur sizin gibi aşşalık tükürdüğünü yalayan yüzsüz insanların foyolarını ortaya çıkarmak benim vazifem fazla lafı uzatmadan

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

[​IMG] [​IMG]

Not : konu altından ağlamaya devam edebilirsiniz nasıl olsa o andaval beyninle kendine bir bokmuşşum imajı verebilicek bi senaryo hazırlarsın ama cidden seni ti'ye alıcak insan yok burada kapasitesi düşük zavallı mahlukat sizi size anlatmak şeref benim için..

Not2 : Mage'ye db atıp teklemek bir marifetmiş gibi meydanlara gezenlerin son halini yayınladığımda ne kadar çirkef aşşalık bi yaratık olduklarının kanıtıdır şu yorumlar :) çirkeflik sıçrıyo resmen yazık la size :D

SnoowFlake bunu beğendi.
  3. IChimaera New Member
    IChimaera

IChimaera New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    fare gene atip tutmussun olm ya senin tipine vereyim ben angus beyinli sacmalamaya devam et böyle salak :D

4. FareninBabasiXaeRa New Member
    FareninBabasiXaeRa

FareninBabasiXaeRa New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Fare baban geldi hazır ola geç. oyuna gelin oyuna gelin pk ya gelin diye yalvaran köpeğe bak. sanırım ananı fazla siktik ki face'den fazlasıyla ağladın kesilmeyi hazmedemedin. yollarımızı ayırmamız baya dert olmuş sana. mage oynamayı bilmezler dedin ananı gerdire gerdire siktik cz de yatalak oldun yetmedi adreamde denk geldik yine siktik metin komut veriyor dedin amına kodumun andavalı metin önünü zor görüyor başka bahane bulamadın o adamım diye gezinen peltek madem adamsın söyle bu şizofrene nasıl yatalak oldugunu nasıl yatalak ettiğimizi. demişsin ki mage'ye db atıp teklettırmek marifet sanıyorsun demıssın magede oynarken ananı sikiyorduk dedim birde prieste girip meleyle ananı sikeyim prieste girdim maşallah bowla giremedin pt'ce demek ki marifetmiş. gelelim şu meseleye benim adresim yurdum telefonum belli klavyeyi bıraktığın gün söyle premium paranı verdiğimiz gibi yol paranıda vereyim karşıma çık klavye delikanlısı.
    HER ZAMAN DİYORUM İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR.
    YATALAK OLUNCA AĞLAMAN NORMAL SENDE HAKLISIN

5. IChimaera New Member
    IChimaera

IChimaera New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    beste bile yapmis premium ceksinler diye sefil fare :D

FareninBabasiXaeRa bunu beğendi.
  6. TheMachinisT New Member
    TheMachinisT

TheMachinisT New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Ya olm serverda bir kere dara gelmedin götün yemedi.. Her server toplama partiyim diye ağlıyorsun, her server bazı adamları kullanıp atıyorsun, senden fazla np kasan adamı atıyorsun ondan sonra ağlıyorsun toplama partiyim diye be amk salağı seni 2 3 tane adamın var onlarla öyle takılıp gidiyon seneye onları da değişirsin..

Bu arada en son dara geldiğindeki Movie ektedir.. Bu her zaman böyleydi ve böyle devam edecek.. Fare suratlı seni

QuisCostaDies ve FareninBabasiXaeRa bunu beğendi.
  7. Ker0 New Member
    Ker0

Ker0 New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1aylik sw lerde uzmeyin birbinizi adamlar vurgun yapiyo siz birbirinizi yersiniz anca

8. AeroDynamicc New Member
    AeroDynamicc

AeroDynamicc New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    belki bazıları senin gibi göt kılı değildir

9. AeroDynamicc New Member
    AeroDynamicc

AeroDynamicc New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Ayrıca bende dahil, Kaan ,Hasan vs senle birlikte oynadık.. Tutmuş birlikte oynadığımız zamanki Facebook'dan samimi bir şekilde yazılmış muhabbetleri buraya atacak kadar yavşak bi adamsın. Sergen piçi burda adamlık taslama geçen yıl 35 yaşında evli çocuklu adama o ağababan Agresive piçi ana avrat küfür edeken neredeydin?
    Yourko da beraber oynarken Kojiro kral adayı beni seçti diye zoruna gidip oyuna bırakan, Bizi de oyunu bırakmamız için tehdit eden 2 Tane hain orospu çocuğu siz değilmiydiniz ?

Adam gibi Team leaderi olsan zaten bırakırdık, kendi clanından başka bir user kral adayı oldu diye oyun bıraktırmaya teşvik eden, Kojiroya ana avrat küfür eden sonra da gelip tekrar küfür ettiğiniz adamın serverinde yüzsüz yüzsüz oynayan karaktersiz orospu çocuklarısınız.
    ciğeri 5 para etmez Dini imanı kitabı Allahı Knigt online olmuş beş para etmez bi insansın.

Siz bu adamların taşşağı kadar olamazsınız. Biz demi atalım premium param yok premium alsana dediğin mesajları...
    Bırak artık git sen domates çapala şu platformda seni seven bitane adam yok...
    Buraya gelip millete atıp tutma seninde amınakoyum seni savunanlarında amınakoyum

10. IChimaera New Member
    IChimaera

IChimaera New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    • Burdada Aldin Ps4 Kolunu Fare :D Sinirden Kollari Kirdiysan Burdaki Gelen Kolu Yolluyak Sana :D

QuisCostaDies bunu beğendi.
  11. IChimaera New Member
    IChimaera

IChimaera New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3

AeroDynamicc bunu beğendi.
  12. Agressive Member
    Agressive

Agressive Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    13

sizden kurtulduğum için binlerce kez şükrediyorum sizin gibi karaktersiz haysiyetsiz insanları toplasam böylesi bi daha bir araya gelmez siz bensiz bir hiçsiniz hiçtiniz ve hiç olarak kalıcaksınız insanlara yok biz şöyleyiz böyleyiz diyerek sadece kendinizi kandırırsınız zavallı aciz 3 5kişiden oluşmuş bi topluluksunuz sadece menfaati için peşimden koşan köpekler olduğunuzu anladığım vakit yolu verdim hepinizi adam eden benim ben hiç bir zaman yazdığım şeyi yalanlamam oyuna girmemi isteyen şerefsiz topluluğu sizdiniz işim olmasına rağmen ben olmadığımda mal mal tsde sürünen insanlardınız "Kojiro olayına gelirsek o krallık senin hakkın değildi senden fazla np kasmış bir adam vardı ve onun hakkıydı sen köpeklik yapıp o adamın hakkını yedin bende kojiro'ya karşı tavrımı koydum yani bundan bile PRİM yapabilicek kadar aşşalık insanlarsınız" bu oyunda oynayıpta kojiro'ya yerli yersiz küfür etmedim diyen bir tane insan yoktur o zamanki şartlar bunu burada konuşmam bile hata aslında sırf sizin gibi değersiz insanların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak için cevap veriyorum yoksa zerre umrumda değilsiniz kudurmaya devam edin belki size inanan birileri çıkar gerçekler bu şekildedir canım benim hakkımda atıp tutmadan önce bir kez daha düşün umarım hala şuursuzca kendinizi bir bok sınıfına sokup cevap verme tenezzülünde bulunursunuz acıyorum artık size bu size yazdığım son cevap

Son düzenleme: 18 Mayıs 2018 18:48
  13. FareninBabasiXaeRa New Member
    FareninBabasiXaeRa

FareninBabasiXaeRa New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yazmayım yazmayım diyorum ama göt olmuş hala çırpınan bir fare görüyorum. Fare yüzsüz fare demişsin ki yol verdim size sen değil anan da gelse yol veremez bize kendi dediğinle kendin çelişiyorsun sen krallık için ağladın bıraktın bizde dedik ki krallık için geri kalan adamları yarı yolda bırakacak değiliz biz pk'mıza devam edeceğiz gelen gelir gelmeyene bye bye yani o saat itibari ile seni SİKTİR ETTİĞİMİZ doğrudur görüyorum ki buda sana baya bi dert olmuş ağlama bu kadar, siz bensiz hiçtiniz demişsin bunada güzel bir cevap vereyim seni siktir edip kendi clanımızı kurduktan 2 gün sonra sende kojironun tedavi ol sponsorun olacağım lafından sonra tedavini olup oyuna dönmüşsün baktık ki karşımızda yüzsüz bir fare ve clanı var bizle ws istiyor geçtik harpy darına 4 kere towna düşürdük yılmadan usanmadan geri geldiniz sonrasında alt f4 çekmiş fare ertesi gün adream darında yine karşımızda fare ve clanı dedik dün boruyu yarım soktuk altf4 çektiler bugün tamamını sokalım neler olacak sanırım fazla soktuk faceden bir ağlama sesi hayırdır ne oldu size siz kimi kesiyorsunuz bekle topla ekibini gel bilmem naparım sizleri diye ağlama sesleri fare öğren bunu biz siktiğimiz göte tekrar dönüp bakmıyoruz resim ksc felan dersen yukarıya bakarsın. Yani sonuç olarak havlayan köpek ısırmaz bu saatten sonra dilediğin gibi havla

Bu Sayfayı Paylaş