Yükleniyor...

Sabit Konu OB Nedir ? KC ye nasıl çevirilir ? Bonus KC Nasıl Alabilirim ?

'Power Up Store' forumunda ByNeon tarafından 8 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ByNeon www.OldSchoolKO.com
    ByNeon

ByNeon www.OldSchoolKO.com Site Yetkilisi

• Oyun Yetkilisi
    • Üye
    Alınan Beğeniler:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Sunucumuzda alışveriş yapabilmeniz için 2 çeşit bakiye sistemi bulunmaktadır. (OB , KC)

OB Nedir ?

OB -> Osko Bakiye anlamına gelmektedir.
    Power up Store'da size sunduğumuz ürünlerden bazıları sadece OB ile satın alına bilmektedir.

Osko Bakiye (OB) - TL ile aynı birimde kullanılmaktadır. (Örn. 100 OB - 100 TL , 20 OB - 20 TL )

UYARI:
    1) (OB) lerinizi KC ye çevirmeden önce Power up Store'dan OB ile satın almanız gereken ürünleri öncelikli olarak satın alıp daha sonra kalan OB lerinizi KC ye çevirme işlemi yapmalısınız. Çevirilen KC ler tekrar OB ye dönüştürülemez.

2) Hesaba yüklenen OB'ler başka hesaba aktarılamaz.

3) Merchant Premium haricindeki Scroll Hediyeli premiumlar trade ve merchant edilemez. Bu yüzden Scroll hediyeli premiumları oyuncuların kendi hesaplarından yüklemesi gerekir.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Power up Store'da satılan ürünlerin bazıları KC üzerinden satın alındığı gibi bazılarıda direk OB olarak satın alınabilmektedir.

POWER UP STORE 'DA SATILAN ÜRÜNLERİ ve FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN Buraya tıklayınız.

OB Nasıl Satın Alırım ?

Anlaşmalı olduğumuz KlasGame sitesinden OSKO Bakiye (OB) satın alabilirsiniz.

Osko Bakiye (OB) - TL ile aynı birimde kullanılmaktadır. (Örn. 100 OB - 100 TL , 20 OB - 20 TL )

KlasGame Üzerinden OB Satın almak için : Buraya tıklayınız.

OB yi Nasıl KC ye Dönüştürebilirim ?

UYARI: (OB) lerinizi KC ye çevirmeden önce Power up Store'dan OB ile satın almanız gereken ürünleri öncelikli olarak satın alıp daha sonra kalan OB lerinizi KC ye çevirme işlemi yapmalısınız. Çevirilen KC ler tekrar OB ye dönüştürülemez.

1. Adım: Öncelikli olarak Web sitemiz üzerinden (www.oldschoolko.com) Üyelik girişi yapmanız gerekiyor.

2. Adım: Bakiye Yükle, daha sonra , Knight Cash Yükle, bölümüne tıklayın.

3. Adım: Aşağıdaki resimde göründüğü gibi çevirmek istediğiniz KC miktarını seçin ve devam edin.

Çevirme işlemi için gerekli OB miktarları ve Bonus KC miktarları aşağıdaki görselde verilmiştir.

Bonuslar, Satın alınan OB miktarına göre değil KC'ye çevirilen OB miktarı üzerinden verilmektedir.
    Örnek Anlatım:
    XXX Hesabı, KlasGame üzerinden 300 OskoBakiye (OB) satın aldı.
    Hesabına yüklenen 300 OB'nin 50 OB' si ile Power up Store'dan Premium çekti.
    Kalan bakiyesi 250 OB, Bu kalan bakiyenin 220 OB sini KC ye çevirdiği taktirde 15.000 kc + 1500 bonus kc elde edecektir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş