Yeni Bilgi Server Genel Özellikleri Hakkında!

Ko3network

New Member
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
3
0
1
29
Pathos ve valkry myko ruhuna aykırı evet arkadaşlar ama adamların para kazanması lazım bunun neyini anlamıyonuz amq

DNZ

New Member
Kayıtlı Üye
31 Ara 2016
12
9
3
29
Zaten Genie, oto loot ve diğer bircok özelliği barindiriyor. Birak da pathos eksik kalsin.

DNZ

New Member
Kayıtlı Üye
31 Ara 2016
12
9
3
29
Sakinim zaten, ayni tarafta olup enteresan cümleler kuruyon :D

R

Rasse

Guest
Server ozellikleri muhtesem. 2013'te OSKO'da oynayip cok zevk almistim. O zamandan beri ilk defa boyle heyecanlandim o ne ozellikler oyle :) upgrade oranlarindan tutun offline pazarlar vs of of harika. keske isten firsat bulsam da bol bol oynayabilsem.

Ama 1 ay sonra dahi olsa pathoslar vs olmasin lutfen. Pelerin ve rebirth olayi da biraz can sıkıcı bir de pathos olursa malesef oyunu biraktirir.

Bir de genie yi betada herkese acik yapsaniz da ona gore deneyip satin alsak nasil olur?

DragonialZ

New Member
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
17
2
3
28
bende pathos ve valkery sisteminin myko tarzına uygun olmadığını düşünüyorum. bu oyunu en son 1453'te usko'da oynamış öğretmen mühendis polis asker bir party olarak geliyoruz :)

DragonialZ

New Member
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
17
2
3
28
ve bende gennie sisteminin en azından 25'ine kadar denenmesi taraftarıyım. Deneyelim eğer uyuyorsa nasıl olsa BETA alırız daha sonra.

KeN

New Member
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
11
1
3
29
ben bi eleştri yapıcam. client gerçekten çok kötü görüntü falan kötülemek için yazmıyorum hayalkırıklıgı yasadım devilcraft efsane ozellıkler getırmıs swye ama bi gariplik var o görüntüler fontlar falan neden böyle abi ? eski myko görüntüsü orjınal clientle alakası yok cidden 0 yani.

missing

New Member
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
2
0
1
21
ben bi eleştri yapıcam. client gerçekten çok kötü görüntü falan kötülemek için yazmıyorum hayalkırıklıgı yasadım devilcraft efsane ozellıkler getırmıs swye ama bi gariplik var o görüntüler fontlar falan neden böyle abi ? eski myko görüntüsü orjınal clientle alakası yok cidden 0 yani.
kanka ben bayıldım normal 1299larda bile az efect varken çok kasıyodu pk esnasında bunda karakterı uzaklaştırıyon falan oyun içinden şipşak ayar yapıyon on numara kasmıyoda hiç pkda

egoistanbull

Member
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
97
34
18
29
Server ozellikleri muhtesem. 2013'te OSKO'da oynayip cok zevk almistim. O zamandan beri ilk defa boyle heyecanlandim o ne ozellikler oyle :) upgrade oranlarindan tutun offline pazarlar vs of of harika. keske isten firsat bulsam da bol bol oynayabilsem.

Ama 1 ay sonra dahi olsa pathoslar vs olmasin lutfen. Pelerin ve rebirth olayi da biraz can sıkıcı bir de pathos olursa malesef oyunu biraktirir.

Bir de genie yi betada herkese acik yapsaniz da ona gore deneyip satin alsak nasil olur?
genie olayını pus'dan alabiliyorsun. sonrasında moradonda anvil'in biraz yanındaki bir npc'de kırdırıp aktif ediyorsun.

pus'da genie + otomatik loot beraber satılıyor. alıp deneyebilirsin. ben denedim güzel gayet. sadece skill vurulamayıp R vurulan , harita dışındaki yaratık seçilince karakter biraz sapıtıyor, yürüyerek yer değiştiriyor.

murad1453

Member
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2017
110
15
18
28
walkyre patos ve uzun pelerin olması myko tadını kacırır. ayrıca eski 1098 uskonun normal pelerinleri olsun sadece serverda myko ruhu olursa user tutunur. Sonucta biz uskonun değil sizin yanınızdayız sebebide myko oynama hevesimiz

ozman

New Member
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
21
0
1
24
walkyre patos ve uzun pelerin olması myko tadını kacırır. ayrıca eski 1098 uskonun normal pelerinleri olsun sadece serverda myko ruhu olursa user tutunur. Sonucta biz uskonun değil sizin yanınızdayız sebebide myko oynama hevesimiz
reis adamlar my ko usko karışımı diiyor ama sw onlara takılmamak lazım bence

onun dışında sw güzel

Hakkımızda

• OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook