Yeni Dünya ADONIS için önerileriniz

'Genel Tartışma Bölümü & General Chat' forumunda SYSTEM tarafından 25 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. FuLLRaPMeTaLJacK

FuLLRaPMeTaLJacK New Member

Alınan Beğeniler:
    3

yorum olsun diye yazma kardeş ağlayan çocuk yok karşında exp ten yana sıkıntım yok ama ilerde olabilir öneri sunuyoruz saçma yoruma gerek yok

2. Extrakahve

Extrakahve New Member

Alınan Beğeniler:
    12
    ARTIK MYKO CLAN VS YADA PARTY VS SISTEM GETIRILMELI DİYE DUSUNUYORUM SERVER MELE KALMADI BIR MELE KOMUTCUSU OLARAK MAGE VE OKCU GORMEKTEN SIKILDIK PARTY VS CLAN VS OLURSA MELE DAHA COK TALEP OLCANI DUSUNUYORUM @ByNeon

Azemm bunu beğendi.
  3. Azemm

Azemm New Member

Alınan Beğeniler:
    2

adam haklı @SYSTEM

4. panchshaman

panchshaman New Member

Alınan Beğeniler:
    2
    exp farm için: görevler sadece 1 kere yapılmalı, tekrardan yapılmamalı.
    cz pk için: solo oynayan oyuncular da düşünülmeli. magelerin damagei düşürülsün. okçuların damagei düşürülsün. sekme ban sebebi olsun. item yok diye bu damageler niye? tek yemeye tek atmaya mı geldik arkadaşlar? PK'dan keyif almaya mı? ben anlamadım. ha tek atmaktan tek yemekten keyif alıyorsa herkes... sıkıntı yok.
    item farm için: shard, raptor, chitin vb değerli itemlerin droplarını tek bir slota hapsetmeyin lütfen. zor olsun kasması ama farm için lütfen çeşitlilik olsun. oyuna önceden giriş yapanlar yolunu alsın almasına ama sonradan server'a gelen oyuncuları kaybetmeyelim.

saygılar, sevgiler

burkdurmz bunu beğendi.
  5. burkdurmz

burkdurmz New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Tp atınca kutu bugda kalıyor acilen çözüm getirirseniz mükemmel olur. Mageler tp atıp parti den cıkıp drop calıyor bosslarda. Bkz. BezelyeninLaneti . Bu kişinin özellikle incelenmesini istiyorum . Drop caldıgı yetmez gibi insanlara sürekli ks atarak huzursuzluk veriyor. Küfür edince de suçlu biz oluyoruz. İnsanlar gelip bizi rahatsız edip 10 kişi toplanınca GM bana rahatsızlık edici hareketlerde bulunma diyerek tehdit etmeyi biliyorsa bu adamla da ilgileneceksiniz. Herkese eşit davranın yeter.

6. Murat12345

Murat12345 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunda bir düzenleme yapmak gerekirse oda okculardır cünkü adamlar hem seri ok atıyo hemde atak kırıyo karşindaki başka bi job ne yapicak o zaman bu durumda. böyle bir saçmalığı bence düzeltmeniz gerekir benim düşüncem şu'ki atak kırmalarını kaldırın o zaman oyun daha adaletli bir hale gelir.

7. ordeall2929

ordeall2929 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Krdes Lütfen Yardımcı olur musun launcer den oyuna tıklıyorum start yeri geldiginde connection failed diyo sildim indiridm kurdum olmadı napmalıyım lütfen yardımcı olur musun

Bu Sayfayı Paylaş