yeni server?

• Konbuyu başlatan shoo11
  • Başlangıç tarihi

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Mayıs yada Haziran ayı içerisinde yeni sunucumuz olacak ama kesin tarih belirlenmedi. Belirlendiği taktirde forum ve facebook sayfamızdan gerekli duyuruları yapacağım.

4RedBaron

New Member
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
3
4
3
24
Bizi sizsiz sizi bizsiz bırakmayalım mayıs ayı hoştur iyidir ramazan geceleri güzeldir :) ..x.x.x.. serverlara bırakmayın bizi açın bi sw bıktık artık kolpa swlerden

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Forum sayfamızı takipte kalın önümüzdeki hafta tarihle alakalı gelişmeler olabilir. Bu arada çok güzel yeniliklerle geliyoruz. :)

KrasnoVetsKa

New Member
Kayıtlı Üye
27 Nis 2019
9
10
3
24
Forum sayfamızı takipte kalın önümüzdeki hafta tarihle alakalı gelişmeler olabilir. Bu arada çok güzel yeniliklerle geliyoruz. :)
bazı sözde rakipleriniz kendilerini iddialı olduklarını söylüyorlar biz size inanıyoruz bomba gibi geri dönüşünüzü bekliyoruz saygılar

• Like
Tepkiler: ByNeon

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
bazı sözde rakipleriniz kendilerini iddialı olduklarını söylüyorlar biz size inanıyoruz bomba gibi geri dönüşünüzü bekliyoruz saygılar
Biz şuanda kimseyi rakip görmüyoruz çünkü bizimle rakip olabilecek sistemi geliştiren henüz olmadı :) Gelişim gösterirlerse o zaman rakip olarak görmeye başlayabiliriz.

• Like
Tepkiler: APOLLYON ve MPT76

4RedBaron

New Member
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
3
4
3
24
@ByNeon Allahına gurban senin sistem on numara zaten aç bitir işi da ne yapacaksın azıcık daha böyle ne biliyim para yatıramayan arkadaşlarıda unutmazsak iyi olur bence geç kalma sen yenilikler iyidir ama şuanlık biz buna yetiniyoruz :D OPEN SERVER 10.05.2019 TY :D

• Like
Tepkiler: ByNeon

gokmen39

New Member
Kayıtlı Üye
3 Şub 2019
2
1
3
21
Her myko dbsinde oynama fırsatım oldu açıkça belirtmeliyimki Sparta serverinden inanılmaz bi keyif almıştım çok kusursuz bir dbsi vardi.Oynanış stili açısından hakikaten osko üzerine server görmedim.Knight'ı bırakma kararı almıştım ama osko server açarsa dayanamayıp başlayabilirim.Şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

come41

Member
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
48
32
18
28
Sizden ricam solo oyuncuların ve level-item fark etmeksizin partye alınmayan oyuncuların yapabilecegi CR ler düzenlemeniz.70 kill 100 kill herkes yapamıyor . CZ çok fazla kapalı olmamalı CSW-Lunar-Ardream-Mini Ronark.

ByNeon

www.OldSchoolKO.com
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
380
189
43
Sizden ricam solo oyuncuların ve level-item fark etmeksizin partye alınmayan oyuncuların yapabilecegi CR ler düzenlemeniz.70 kill 100 kill herkes yapamıyor . CZ çok fazla kapalı olmamalı CSW-Lunar-Ardream-Mini Ronark.
Durumla alakalı yeni çalışmalarımız mevcut merak etmeyin.

S

shoo11

Guest
diğer serverlar keyif vermiyor açda az knight royale oynayak aga

• Like
Tepkiler: Paul

Hakkımızda

• OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook