Yükleniyor...

Clan Tanıtım Existence Mage Clan

'Clan ve Oyuncular & Clan and players' forumunda MiracLe tarafından 16 Nisan 2018 14:25 tarihinde açılan konu

1. MiracLe New Member
    MiracLe

MiracLe New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar selam önceki serverlardan tanıştığımız üzere bu serverda da yerimizi alacağız malum diğer server da ilk 5 de yerimizi aldığımız gibi burda da sizlerle beraberiz.
    Clan ismimiz sürekli değişiyor canımız ne isterse onu koyuyoruz acıkcası, geçen serverda okcu olarak başlayıp mage olarak devam ettik 3 kral cıkardık bunda da hedefimiz kendimizi kasmadan yine aynı şekilde mage olarak devam etmek, bir kaç mage eksigimiz var şöyle seviyeli mi seviyeli bizi tanıyan yaşça büyük ve nova atabilen muhabbeti güzel arkadaşları aramızda görmek isteriz,
    Burdan bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz ismim Rüzgar yaş 27 altta da bulundugumuz fotolara ulaşabilirsiniz Saygılarımla iyi oyunlar efenim.
    Dipnot : tercihen mage oynamış kişiler
    Miracle nickinden oyun içerisinde bana ulaşabilirsiniz
    Existence.clants.org gelebilirsiniz
    Başvurmak isteyen arkadaşlar bana öm atarsa sevinirim

MiracLe , MiracLes oyun içi ya da burdan mesaj atablirsiniz

Tag olmayacaktır Oyun ici 60 + online arkadaslar aksam 18 00 sonrası pm atabilirler

gün icindede burdan mesaj atabilirsiniz herkese başarıla konu eski konumdan alıntıdır bilginize

Ts veya discord kullanılacaktır

Human olacağız
    Suan ki kadro

MiracLe ruzgar
    MiracLeSS Emre
    Mihawk
    Lorenzo
    Lazoka
    TheReason( KILICARSLAN )

Olmadığım süre içinde saygılı ve bilgili bir komutcu arıyorum ilgilenen varsa dönüş yapsın :)

Son düzenleme: 17 Nisan 2018 14:18
  2. MiracLe New Member
    MiracLe

MiracLe New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Kemik kadroda açık oldugu icin online saati yüksek yaşçada yüksek oyunu bilen arkadaşları bekliyorum

3. MiracLe New Member
    MiracLe

MiracLe New Member

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Son 2 kişi alınacaktır ts kullanan online süresi yüksek itemli arkadasları bekliyorum

Bu Sayfayı Paylaş